TJ Náchod

oddíl sportovního kulečníku
Poslední aktualizace


 Významní sponzoři oddílu 

HeltaKoop s.r.o.      Detecha    ATAS elektromotory    ZZN Česká Skalice a.s.   

   Zemědělství a služby zemědělskou technikou - ing. Jaroslav Jiránek, Žernov 116 Aktuality 

13.11.2004 Nová sezóna 2004-2005 před měsícem začala (viz výsledky). Naše A-mužstvo - již bez Martina Mrkvičky, který se vrátil do mateřského oddílu Hradec králové - vyhrálo překvapivě hned první zápas v Mostě, poté (opět překvapivě) prohrálo s nováčkem z Litvínova... Následovala prohra ve skoro vyhraném zápase v Plzni a nakonec Náchod "A" vyhrál doma s BC Praha. Letos hrajeme ve složení: L.Řehůřek, P.Kočička a P.Bareš.
14.01.2004 Již delší dobu tato stránka nebyla aktualizována... Tak to nyní ve zkratce napravím:
- MěÚ v Náchodě zamítl naši žádost o prominutí nájmu v jeho prostorách na Hamrech, kde působíme. Odůvodnění městské rady akceptujeme a je možná logické (TJ dostává na činnost klubů peníze z ČSTV), nicméně ve finále to stejně náš oddíl finančně postihne...
- naše A mužstvo ve složení M.Mrkvička, L.Řehůřek a P.Kočička si vede v 1.lize (skupina A) prozatím skvěle - po první polovině soutěže je na překvapivém 2.místě za vedoucím Sokolem Žižkov, se kterým se nyní utká na domácí půdě - odveta se koná 17.1. od 13:00 hod. Připomínám, že první dvě družstva z každé ze dvou skupin 1.ligy (druhá se hraje na Moravě) postupují do finále Mistrovství ČR družstev.
- náš oddíl získal další drobné - ale velmi užitečné - sponzory - viz odkazy v horní části obrazovky. Víme, že sponzorování tzv. "malých" sportů nebývá pro sponzory příliš významné a proto si jejich pomoci nesmírně vážíme !!!
06.10.2003 Premiérový zápas TJ Náchoda v první lize se konal na půdě několikanásobných mistrů ČSSR, ČSFR a ČR - Sokola Žižkov. Zápas skončil podle očekávání - prohráli jsme 14:4. Velmi dobře zahrál Řehůřek ve volné a kádru, Kočičkovi se povedl pouze zápas v kádru a nejlépe zahrál náš hostující hráč M.Mrkvička (mateřský oddíl Sokol Hr.Králové) - volnou zahrál bezchybně (série 400 bodů na jeden náběh) !
09.05.2003 Radost z postupu kalí rozhodnutí městské rady vůči TJ Náchod o poplatcích za nájem + energie za prostory na Hamrech. Jejich výše je víceméně pro náš klub likvidační a pokud se oddíl s městem nedohodne jinak, budeme muset hledat náhradní prostory. Takto si "město" představuje podporu sportovních aktivit ve městě ??! Když jsme vloni žádali o příspěvek z kulturní a sportovní nadace města Náchoda na Mistrovství ČR družstev, které jsme pořádali, nedostali jsme ani korunu...
08.05.2003 Další oddílový rekord padl ! Na Přeboru VČO v kádru zahrál Luděk Řehůřek jednotlivý průměr 66,66 !!! Výsledky z přeboru zde (EXCEL).
01.05.2003 Výborné výkony našich nejlepších hráčů Řehůřka a Kočička na Přeboru VČO ve volné hře. Řehůřek vytvořil klubový rekord v nejvyšším průměru v zápase (262,00) a Kočička si udělal osobku v sérii (369). Výsledky naleznete zde (EXCEL).
27.04.2003 Tak se to podařilo !!! Naše A mužstvo poprvé v historii náchodského kulečníku vybojovalo první ligu ! V posledním zápase mužstvo ve složení Luděk Řehůřek, Petr Kočička a Petr Bareš porazilo silné soupeře KK Strahov Praha na jejich půdě 10:8, když po dvou disciplínách již bylo rozhodnuto.
11.12.2002 2.liga: naše áčko stále válí a ani ve svém čtvrtém utkání neprohrál. Dosavadní výsledky (bez posledního utkání Náchod - Most B 10:8) zde.
18.11.2002 V sobotu 30.11. se v naší herně koná 2.kolo soutěže v trojbandu (lidově "kvartách")družstev na malém stole. Přijedou špičkové týmy z Liberce, Hradce Králové a Tesly Pardubice a spolu s domácími budou bojovat o další body do tabulky. Vítěz všech čtyř kol se zúčastní finálového Mistrovství ČR družstev v Brně. Turnaj začíná v 9.00 hod. a jste samozřejmě srdečně zváni !!!
27.10.2002 Výborný vstup do 2.ligy pro Náchod "A" !! Velmi dobře zahrál Luděk Řehůřek, ale stejně jako Kočička - jednou prohrál. Obrovský souboj předváděl se svými soupeři Petr Bareš, který 2 partie zremizoval a jako jediný ten den neprohrál ani v jedné disciplíně. Zápis najdete zde.
19.10.2002 První turnaj v kvartách družstev se náchodské špičce vydařil - skončili na druhém místě, když prohráli pouze s Libercem 1:2. Tato turnajová soutěž pokračuje 30.11. turnajem v Náchodě.
05.10.2002 Sezóna 2002-2003 začala ! Jako první hráli svůj zápas hráči našeho béčka. Zápis z prvního utkání najdete zde.


 Vyhledávání


Aktualizace této stránky můžeš hlídat pomocí služby WOKO. Stačí jen vyplnit Tvůj e-mail, zmáčknout tlačítko "Registrace" a info o tom, že nastala na stránkách nějaká změna, dorazí až k Tobě.


/ váš prohlížeč je
Doporučené rozlišení je 800 x 600 bodů / prohlížeč INTERNET EXPLORER 4.0[CNW:Counter]